Hakkımızda

Vanda Sigorta, 2009 yılında kurulup, Zincirlikuyu'da bulunan merkez ofis ile hizmet vermeye başlamıştır. Sektöre ilk olarak Anadolu Sigorta acenteliği ile giriş yaparak, ilerleyen yıllarda gelişen müşteri portföyü ve müşteri talepleri doğrultusunda, sektörün önde gelen sigorta şirketlerini bünyesine katarak emin adımlarla kurumsallaşma yolunda ilerlemektedir.

Eğitimli yönetici kadrosu liderliğinde; çalışan personel seçimi titizlikle yapılıp, müşteri taleplerini maksimum düzeyde karşılayabilen, fiyat odaklı değil hizmet odaklı iş anlayışı ile sektörde güçlü ve öncü konuma gelmiştir.

Farkımız;

Müşteriye en ucuz primi verip kötü gününde poliçesiyle baş başa bırakmak değil, en doğru teminatı en iyi primle verip uzun yıllar calışmaktır.

 

Tarzımız;

Genciz ! Dinamiğiz ! Eğitimliyiz ! Değişmeyen kadromuzla teknolojiyi en üst seviyede kullanır, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde karşılık veririz.

Biz, hizmetlerini müşterilerin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeye ve yenilikçi, kaliteli hizmetler sunmaya kararlıyız.


Tamamlayıcı Sağlık
Bes / Hayat
Sağlık
Kasko / Trafik
İş Yeri Yangın
Konut
Nakliyat
Diğer
Tamamlayıcı Sağlık
Konut
Sağlık
Kasko / Trafik
İş Yeri Yangın
Nakliyat
Bes / Hayat
Diğer